Nedelja, 20.10.2019.

20:15

Đoković na tribinama u Monaku u pobedi "kneževa" nad Renom

Najbolji teniser sveta Novak Đoković iskoristio je slobodno popodne i pauzu u sezoni da pogleda utakmicu Lige 1 između Monaka i Rena.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Đoković na tribinama u Monaku u pobedi
Photo by Lintao Zhang/Getty Images

Na stadionu "Luj II", Monako je slavio sa 3:2, bila je to njihova treća pobeda ove sezone kojom su krenuli u uspon ka sredini tabele.

Novak je primećen na tribinama stadiona Monaka u društvu prijatelja i sina Stefana, a ispod jakne je nosio dres šampiona Srbije, Crvene zvezde, čiji je navijač.

Očigledno, igračima Monaka je bio talija jer su uspeli da stignu do tri važna boda.

Monako je poveo u trećem minutu golom bivšeg napadača Sevilje, Visama Ben Jedera, ali su gosti uspeli da načine preokret.

Prvo je Fetu Muasa u 12. izjednačio da bi u 48. minutu Ren preko Adrijena Hunua stigao do 1:2.

Osam minuta kasnije izjednačio je Islam Slimani da bi pobedu Monaku u trećem minutu nadoknade doneo drugim golom na meču Ben Jeder.

Bordo je kod kuće izgubio od Sent Etjena, a jedini gol i to iz penala postigao je u drugom minutu nadoknade vremena Denis Buanga.