Nedelja, 13.10.2019.

16:35

Nejmar se povredio, Brazil remizirao

Fudbalska reprezentacija Brazila odigrala je nerešeno 1:1 sa Nigerijom, u prijateljskom meču odigranom u Singapuru.

Izvor: MT

Autor: MT

Photo by Lionel Ng/Getty Images

Utakmicu je obeležila povreda Nejmara u 12. minutu, kada se krilni napadač požalio na bol u levoj butini.

Njega je zamenio Kutinjo, a mediji prenose da najskupljeg fudbalera u istoriji neće biti na terenu narednih nekoliko nedelja.

"Karioke", nakon remija sa Senegalom, ponovo nisu uspeli da dođu do trijumfa.

Bili su bolji rival, ali do vođstva je prvo došla Nigerija, golom Džoa Ariba u 35. minutu.

Poraz aktuelnih šampiona Južne Amerike sprečio je Kazemiro, pogtkom u 48. minutu.

Nastavili su Brazilci da napadaju, velike prilike redom su promašivali Gabrijel Žezus, Rišarlison i Filipe Kutinjo, međutim, na golu afričke selekcije briljirao je Uzoho.

Brazil i Nigerija kvalifikacije za naredno Svetsko prvenstvo 2022. kreću narednog leta.