Petak, 23.08.2019.

09:33

"Još ne mogu da verujem da mi se sve ovo dešava"

Mladi reprezentativac Srbije Lazar Ranđelović je za Sportski žurnal govorio o utiscima posle utakmice između Olimpijakosa i Krasnodara.

Izvor: SV

Autor: SV

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

Bivši fudbaler niškog Radničkog je u pobedi grčkog tima u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona postigao dva gola.

"Još ne mogu da verujem da mi se sve ovo dešava", rekao je Ranđelović.

On je na teren ušao u 75. minutu, a već 180 sekundi kasnije se upisao u strelce.

"Trener Pedro Martines je odlučio da mi pruži šansu u poslednjih 15 minuta. Konkurencija je jaka i srećan sam kada dobijem priliku da igram. Nije bilo srećnijeg čoveka od mene, to je bio moj prvenac u Olimpijakosu i još u Ligi šampiona", dodao je Ranđelović.

Olimpijakos je utakmicu dobio sa 4:0 i praktično obezbedio plasman u Ligu šampiona.