Četvrtak, 20.06.2019.

10:29

"Gaučosi" ponovo razočarali

Fudbalska reprezentacija Argentine remizirala je sa Paragvajem (1:1), u okviru drugog kola grupe B Kopa Amerike.

Izvor: MT

Autor: MT

(Photo by Pedro Vilela/Getty Images)

Paragvajci su na poluvremenu imali gol prednosti, pošto je u 37. minutu pogodio Rišar Sančes.

Senzacionalan poraz i verovatno ispadanje "Gaučosa" sa turnira, sprečio je Lionel Mesi pogotkom sa bele tačke u 57. minutu.

Argentina ovim remijem ostaje poslednja u grupi, sa jednim osvojenim bodom iz dva meča.

"Moramo biti srećni što smo preživeli i ostali na turniru. Imali smo dobar plan, ali nismo uspeli da kontrolišemo igru i stvaramo šanse. Previše smo lopti izgubili", kaže Lionel Skaloni, selektor Argentine.

Mesi i ekipa ukoliko žele da se nađu u četvrt-finalu, moraće u poslednjem kolu da pobede reprezentaciju Katara, koja je sinoć poražena od Kolumbije sa 1:0.

Taj meč je na programu u nedelju od 21.00h.