Ponedeljak, 27.05.2019.

09:00

Penal koji je zaprepastio Srbiju VIDEO

Borbu za Superligu Srbije između Dinama iz Vranja i Inđije obeležila je jedna izuzetno loša sudijska odluka.

Izvor: LN

Autor: LN

Dinamo je u Vranju pobedio Inđiju sa 2:0, ali nije uspeo da opstane u Superligi jer nije nadoknadio tri gola zaostatka iz prvog meča.

Vranjanci su na poluvremenu imali minimalnu prednost, a do drugog gola i nade došli su u 64. minutu.

Tada je fudbaler domaćih Karapandžić teatralno pao u kaznenom prostoru Inđije, a sudija Čolović video dovoljno kontakta da se odluči da pokaže na belu tačku.

Na ponovljenom snimku se, ipak, jasno videlo da kontakta između Karapandžića nije bilo i da je arbitar, koji je bio dosta dobro pozicioniran, napravio veliku grešku.

Jedanaesterac je izveo Dimitrov, čiji je udarac bio previše dobar za golmana gostiju Prekovića.