Nedelja, 21.04.2019.

19:45

Partizan oštećen u Nišu VIDEO

Fudbaleri Radničkog iz Niša postigli su neregularan gol tokom utakmice Superlige Srbije protiv Partizana.

Izvor: LN

Autor: LN

Nišlije su prve kapitulirale, ali na poluvreme utakmice otišle na 1:1. U drugom poluvremenu su u orvih 10 minuta postigli dva gola, od kojih je prvi bio izuzetno sumnjiv na prvi pogled.

Bivši igrač Partizana Petar Grbić matirao je golmana Filipa Kljajića, a posle postignutog gola usledili su žestoki protesti gostiju.

Grbić je probio po levom boku i ušao u kazneni protivnika, a potom uputio šut ka golu. Ka toj lopti je krenuo Lazar Ranđelović, koji je bio u evidentnom ofsajdu.

Ranđelović nije pipnuo loptu, ali je iz nedozvoljene pozicije evidentno uticao na igru i zasmetao golmanu crno-belih.

Uživo prenos utakmice u Nišu pratite uz B92 LIVE BLOG i na televiziji O2.