Subota, 23.03.2019.

21:10

Džerardov gol za pobedu legendi Liverpula nad legendama Milana VIDEO

Legende Liverpula savladali su legende Milana rezultatom 3:2 u humanitarnom meču na Enfildu.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Utakmica je odigrana pred nekih 50,000 navijača, a cilj ove humanitarne akcije je bilo prikupljanje novca za stvaranje boljeg života za decu i mlade ljude.

Robi Fauler doveo je Liverpul do vođstva nakon 25 minuta utakmice, pošto je bio veoma snalažljiv u petercu i podsetio na svoje igračke dane. Faulerov pogodak možete videti OVDE.

Na 2:0 je povisio francuski napadač, koji je bio poznat zbog svojih golova i atraktivnih frizura, Đibril Sise. Na 2:1, je smanjio pravi fudbalski mocart, italijan Andrea Pirlo, naravno iz slobodnog udarca. Pirlov gol možete videti OVDE.

Nekadašnji reprezentativac Italije, Đuzepe Pankaro, postigao je pogodak za 2:2, a onda je u 80. minutu stigao pravi "šlag na tortu". Stive Džerard je sa ivice šesnaesterca poslao loptu po zemlji i savladao Didu. Džerardov gol možete videti OVDE.