Ponedeljak, 10.12.2018.

08:26

Golčina Kintera koja je rešila epski dvomeč VIDEO

Fudbaleri River Plejta i Boke juniors odigrali su epski dvomeč u finalu Kopa Libertadores, a pobedonosni gol u produžetku postigao je Huan Fernando Kintero.

Izvor: PT

Autor: PT

Zbog velikih incidenata u Buenos Ajresu odlučeno je da revanš bude odigran u Madridu i u nedelju veče viđen je spektakl posle kojeg je River slavio sa 3:1.

Meč je fenomenalnim golom rešio fudbaler Rivera Kintero, koji je u 112. minutu savladao golmana Andradu.

River je kasnije u 122. minutu uspeo da postigne i treći gol posle kontranapada, međutim ovaj pogodak Kintera ostaće urezan u srcima navijača Rivera do kraja života.

A, uz ovu pesmu, gol Kintera samo je još lepši. Uživajte.

Sve golove pogledajte na video prilogu ispod.