Reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović ponovo je imao zapažen učinak u dresu ekipe PAOK-a.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

EPA-EFE/SOTIRIS BARBAROUSIS

On je bio strelac izjednačujućeg pogotka na meču sa Larisom koji je završen pobedom šampiona Grčke od 2:1.

Gosti su poveli u 37. minutu golom Slovenca Marka Nunića, ali je u poslednjem minutu prvog poluvremena dosuđena najstroža kazna za PAOK koju je Prijović pretvorio u gol za 1:1.

Tom prilikom isključen je Nikolaos Karanikas, što je olakšalo posao PAOK-u u nastavku meča.

Gol odluke postignut je u 70. minutu a strelac je bio Čuba Akpom, koji je tri minuta pre toga ušao u igru.

PAOK je i dalje na prvom mestu Superlige Grčke sa sedam bodova prednosti u odnosu na Atromitos. Jedini nema poraz u Ligi u prvih 13 kola, a na svom terenu ima stopostotan učinak od sedam pobeda.