Subota, 10.03.2018.

19:13

'Ludnica' na Poljudu – gol golmana u 96' za pobedu Hajduka!

Hajduk iz Splita porazio je Istru u 25. kolu Hrvatske prve lige na spektakularan način, pogotkom golmana Karla Letice u 96. minutu – 3:2 (1:1).

YTSS@Sport Highlights

Čuvar mreže 'Bilih' sjajno se kretao, u pravo vreme krenuo na centaršut i lepim udarcim glavom savladao kolegu za veliko slavlje domaćih.

Prethodno je Istra uspela da preokrene situaciju posle vodećeg gola Hajduka u 15. minutu, već na startu drugog poluvremena, ali je Said pogotkom u 71. ipak uveo susret u veoma neizvesnu završnicu.

Ekipa s Poljuda tako je iskoristila još jedan neočekivan kiks lidera Dinama iz Zagreba, koji je na domaćem terenu deklasiran od filijale i gradskog rivala Lokomotive – 4:1 (2:1).

To je drugi uzastopni poraz 'Modrih', koji sada imaju samo šest bodova više od najvećeg rivala na jedanaest kola do kraja trke.

Krajem aprila na Poljudu stiže upravo Dinamo.