Petak, 24.11.2017.

23:13

Remi Vest Hema i Lestera na otvaranju kola

Fudbaleri Vest Hema i Lestera osvojili su po bod u prvom meču 13. kola Premijer lige, na Olimpijskom stadionu u Londonu bilo je 1:1.

Getty images

“Čekićari” su propustili priliku da kao domaćini ostvare pobedu kojom bi se pomerili iz zone ispadanja, dok je ekipa iz Lestera upisala i treći meč bez pobede.

Oba gola su viđena u prvom poluvremenu, Lesteru je vođstvo doneo Mark Olbrajton već u osmom minutu utakmice.

Tada je iskoristio dobro dodavanje Džejmija Vardija i poslao loptu u donji levi ugao domaće ekipe, da bi u nastavku oba tima imala po veliku šansu za pogodak, neprecizni su bili Anđelo Ogbona sa jedne i Vardi sa druge strane.

Konačan rezultat postavio je Šeiku Kujate, na samom kraju prvog dela meča. Manuel Lancini je savršeno izveo korner, a vezni fudbaler Vest Hema nije propustio priliku da matira Kaspera Šmajhela.