Sreda, 22.11.2017.

11:31

Finale Kupa: Gol Ninkovića, Marone gađao dečaka

Fudbaleri Sidneja osvojili su Kup Australije pošto su posle produžetaka savladali Adelejd Junajted sa 2:1.

Getty Images

Sidnej je poveo golom srpskog igrača Miloša Ninković koji je u 19. minutu postigao odličan gol.

Posle lopte Broskea, bivši fudbaler Crvene zvezde je poslao protivničkog fudbalera ka gol aut liniji, a a zatim lako savladao protivničkog golmana.

Adelejd je u 67. minutu izjednačio golom Nikole Mileusnića i regularni deo meč završen je 1:1, pa se ušlo u produžetke.

Pobedu svojoj ekipi doneo je Bobo u 111. minutu meča.

Ovaj duel obeležio je Majkl Marone, odbrambeni igrač Adelajda, koji je zaradio crveni karton jer je udario dečaka koji skuplja lopte jer ovaj nije hteo da mu doda loptu.