Sergej blistao pred Muslinom- 2 gola i asistencija

Lacio je gostovao Nici u meču 3. Kola Lige Evrope, K grupa, a duel je završen pobedom gostiju iz Rima – 3:1.

Izvor: B92
Podeli
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Utakmicu je obeležio Sergej Milinković Savić sa dva pogotka i asistencijom, kao i Felipe Saisedo, koji je imao gol i asistenciju.

Sergej je imao dodatni motiv da odigra odličnu partiju jer je na tribinama bio prisustan i Slavoljub Muslin, selektor fudbalera Srbije.

Nica je povela u 4. minutu golom Balotelija, ali je Milinković Savić asistirao Saisedu za izjednačenje – 1:1. Igrač iz Ekvadora mu se revanširao asistencijom u 65. Minutu, obavi je veliki deo posla pred golom Nice i “na tacni” isporučio loptu Milinkoviću Saviću koji ju je ritinski poslao u mrežu.

Tačku na utakmicu stavio je Sergej svojim drugim golom u 89. minutu. Posle izvedenog kornera našao se u parvo vreme na pravom mestu I glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 3:1 za Lacio.

REZULTATI

GRUPA A

Astana – Makabi TA 4:0 (2:0)

Viljareal – Slavija P 2:2 (2:2)

Slavija 3 1 2 0 4:3 5

Viljareal 3 1 2 0 5:3 5

Astana 3 1 1 1 6:4 4

Makabi TA 3 0 1 2 0:5 1

GRUPA B

Skenderbeg – Partizan 0:0

Dinamo K – Jang Bojs 2:2 (1:2)

Dinamo K 3 2 1 0 8:5 7

Jang Bojs 3 0 3 0 4:4 3

Partizan 3 0 2 1 3:4 2

Skenderbeg 3 0 2 1 2:4 2

GRUPA C

Hofenhajm – Bašakšehir 3:1 (0:0)

Braga – Ludogorec 0:2 (0:1)

Ludogorec 3 2 1 0 4:1 7

Braga 3 2 0 1 4:4 6

Hofenhajm 3 1 0 2 5:5 3

Bašakšehir 3 0 1 2 2:5 1

GRUPA D

Milan – AEK 0:0

Austrija – Rijeka 1:3 (0:2)

Milan 3 2 1 0 8:3 7

AEK 3 1 2 0 4:3 5

Rijeka 3 1 0 2 6:6 3

Austrija 3 0 1 2 4:10 1

GRUPA E

Everton – Lion 1:2 (0:1)

Atalanta – Apolon 3:1 (1:0)

Atalanta 3 2 1 0 7:2 7

Lion 3 1 2 0 4:3 5

Apolon 3 0 2 1 4:6 2

Everton 3 0 1 2 3:7 1

GRUPA F

Zlin – Kopenhagen 1:1 (1:1)

Šerif – Lokomotiva M 1:1 (1:1)

Lokomotiva M 3 1 2 0 4:1 5

Kopenhagen 3 0 3 0 1:1 3

Šerif 3 0 3 0 1:1 3

Zlin 3 0 2 1 1:4 2

GRUPA G

Hapoel BŠ – Steaua 1:2 (0:0)

Lugano – Plzenj 2:1 (0:0)

Steaua 3 3 0 0 7:2 9

Lugano 3 1 0 2 5:6 3

Viktorija Plzenj 3 1 0 2 5:7 3

Hapoel BŠ 3 1 0 2 4:6 3

GRUPA H

Crvena zvezda – Arsenal 0:1 (0:0)

BATE – Keln 1:0 (0:0)

Arsenal 3 3 0 0 8:3 8

Zvezda 3 1 1 1 2:2 4

BATE 3 1 1 1 4:5 4

Keln 3 0 0 3 1:5 0

GRUPA I

Marselj – Vitorija 2:1 (1:1)

Konjaspor – Salzburg 0:2 (0:1)

Salzburg 3 2 1 0 4:1 7

Marselj 3 2 0 1 3:2 6

Konjaspor 3 1 0 2 2:4 3

Vitorija 3 0 1 2 3:5 1

GRUPA J

Zorja – Herta 2:1 (1:0)

Ostersunds – Atletik 2:2 (0:1)

Ostersunds 3 2 1 0 5:2 7

Zorja 3 2 0 1 3:3 6

Atletik 3 0 2 1 2:3 2

Herta 3 0 1 2 1:3 1

GRUPA K

Zulte V – Vitese 1:1 (1:1)

Nica – Lacio 1:3 (1:1)

Lacio 3 3 0 0 8:3 9

Nica 3 2 0 1 9:4 6

Zulte V 3 0 1 2 2:8 1

Vitese 3 0 1 2 3:7 1

GRUPA L

Vardar – Sosijedad 0:6 (0:3)

Zenit – Rosenborg 3:1 (1:0)

Zenit 3 3 0 0 11:2 9

Sosijedad 3 2 0 1 11:3 6

Rosenborg 3 1 0 2 4:8 3

Vardar 3 0 0 3 1:14 0

Prati B92 SPORT na Viberu

Fudbal

strana 1 od 2 idi na stranu