Petak, 13.10.2017.

23:22

Levante prati Espanjol posle remija bez golova

Fudbaleri Espanjola i Levantea odigrali su večeras nerešeno 0:0 u prvoj utakmici osmog kola španske LaLige.

Prvi je u meču zapretio Levante preko Nana već u trećem minutu, ali je njegov udarac otišao pored gola.

Najbolju šansu za Espanjol je promašio Đerar Moreno koji je u 63. minutu promašio zicer sa pet metara i šutirao preko gola. Moreno se iskupio pogotkom dvadeset minuta kasnije, ali je njegov gol poništen jer je tom prilikom napravio i faul.

Od tog trenutka do kraja meča nije bilo ozbiljnijih prilika pa su ekipe sredine tabele LaLige podelile po bod.

Ekipa Levantea je deseta na tabeli sa deset bodova, dok je Espanjol sada na 11. poziciji sa bodom manje.

Levante u naredom kolu dočekuje Hetafe, a Espanjol gostuje Real Sosijedadu.