Nedelja, 01.10.2017.

22:39

Juve zaustavljen u Bergamu, Dibala tragičar

Fudbaleri Juventusa osvojili su samo bod u sedmom kolu Serije A, remizirali su sa Atalantom 2:2.

"Stara dama" ispustila je dva gola prednosti u Bergamu, do kojih je stigla u roku od tri minuta pogocima Bernardeskija i Iguaina sredinom prvog poluvremena.

Sedam minuta nakon drugog gola Atalanta se vraća u igru golom Matije Kaldera, štopera Juventusa na pozajmici u Bergamu.

Sredinom drugog poluvremena Kristante poravnava rezultat na 2:2, da bi šest minuta pre kraja Juventus dobio šansu da pobedi.

Petanja je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, Paulo Dibala je uzeo loptu, gađao je donji desni ugao, ali mu je Beriša odbranio udarac sa 11 metara.

Tako se posle sedam kola na vrhu tabele ostamostalio Napoli sa maksimalnim učinkom, dok Juve deli drugu poziciju sa Interom sa dva boda zaostatka.