Nedelja, 24.09.2017.

21:03

Primera: Raspucana Selta, rutinska pobeda Leganesa

Fudbaleri Selte savladali su Eibar na gostovanju sa 4:0, dok je Leganes bio bolji od pobedio Las Palmas rezultatom 2:0 u mečevima šestog kola Primere.

Klub iz Viga je već do prvog poluvremena imao veliku prednost I rezultatom 3:0 otišao na odmor.

Gustavo Kabral je u 17. minutu zatresao mrežu, a samo šest minuta kasnije Serhio Gomes duplira vođstvo.

Treći gol postigao je Pablo Ernandes u 39, a konačan rezultat postavio je Danijel Vas u 72. minutu.

Selta je na 13. mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Eibar na 16. poziciji sa bodom manje.

Leganes je do pobede na gostovanju Las Palmasu stigao golovima Klaudija Bovija u 47. i Havijarea Erasa u 96. minutu.

Ekipa Leganesa je trenutno četvrta na tabeli sa deset osvojenih bodova, a Las Palmas zauzima 15. mesto sa šest bodova.

Za Leganes je igrao i bivši Partizana Darko Brašanac do 73. minuta.

1.Baselona 6 6 0 0 20:2 18
2.Atetiko Madrid 6 4 2 0 12:4 14
3. Sevilja 6 4 1 1 7:3 13
4.Real Madrid 6 3 2 1 11:6 11
5.Leganes 6 3 1 2 5:3 10
6.Valensija 5 2 3 0 9:3 9
7. Levante 5 2 3 0 8:4 9
8Real Sosijedad 5 3 0 2 11:10 9