Subota, 23.09.2017.

21:05

Malaga s desetoricom do boda, Kuzmanoviću crveni

Fudbaleri Malage odigrali su nerešen meč protiv Atletik Bilbaa u meču šestog kola Primere – 3:3 (1:1).

Getty Images

Gosti su poveli u četvrtom minutu preko Adurica, da bi Dijego Rolan na sistenciju Zdravka uzmanovića izjednačio u 35. minutu.

Tim rezultatom završen je prvi deo meča, a do kraja je viđena zanimljiva igrača na ’La Rosaledi’.

Ponovo je Atletik Bilbao došao do vođstva, Vilijams je u 51. zatresao mrežu protivnika, a samo minut kasnije srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović zbog nesportskog ponašanja je zaradio crveni karton.

To su iskoristili protvnici i ponovo preko Vilijamsa povećali prednost u 70.

Ipak, domaćini su u finišu meča iznenadili protivnika i za tri minuta došli do boda.

Prvo je u 81. Bajse smanjio rezultat, da bi strelac prvog gola Rolan izjednačio posle tri minuta i postavio konačan rezultat – 3:3.

1 .Barselona 5 5 0 0 17:2 15
2. Atletiko Madrid 6 4 2 0 12:4 14
3. Sevilja 6 4 1 1 7:3 13
4. Real Madrid 6 3 2 1 11:6 11
5. Valensija 5 2 3 0 9:3 9
6. Levante 5 2 3 0 8:4 9
7. Real Sosijedad 5 3 0 2 11:10 9
8. Betis 5 3 0 2 6:7 9