Subota, 26.08.2017.

17:55

Njukasl ubedljiv protiv Vest Hema, gol Mitrovića!

Ekipa Njukasla savladala Vest Hem sa 3:0 u trećem kolu Premijer lige, a reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović postigao je gol treći gol na meču.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Ovo je bila prva pobeda izabranika Rafe Benitesa od povratka u Premijer ligu, pošto su u prva dva meča zabeležili isto toliko poraza.

Njukasl je do vođstva stigao u 36. minutu kada je Hoselu zatresao mrežu, dok je prednost udvostručio štoper Klark u 72. minutu.

Mitrović je do 72. minutu sedeo na klupi, ali je onda zamenio Hoselua i već posle 14 minuta u igri postigao gol. Peres je poslao sjajan pas ka bivšem igraču Partizana, koji je veoma smireno zaobišao golmana i poslao loptu u mrežu.

Od ostalih utakmica, Svonsi je savladao Kristal Palas sa 2:0, dok su Hadersfil i Sautempton, kao i Votford i Brajton odigrali bez golova.

Golove za Svonsi postizali su Abraham u 44 minutu, dok je u 48 Džordan Aju postavio konačan rezultat.

Luka Milivojević odigrao je 58 minuta za Palas, dok je Dušan Tadić na terenu proveo 74 minuta u dresu Sautemptona.