Za srpskog igrača Antonija Rukavinu nije najbolje počeo šampionat u Španiji.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty Images

Njegov Viljareal je poražen od Levantea sa 1:0 u završnim minutima utakmice na otvaranju španskog prvenstva.

Sam poraz možda ne bi toliko boleo srpskog defanzivca da mu nije direktno doprineo spoticanjem igrača Levantea u 87. minutu meča kada je sudija pokazao na belu tačku, a Morales iskoristio 'poklon' za pobedu i tri boda povratniku u ligu.

Upravo je Rukavina mogao da promeni tok utakmice ubacivanjem sa strane i loptom za Karlosa Baku, ali je rezultat ostao na nuli sve do penala u finišu meča.

'Žutoj podmornici' se na startu nisu isplatila pojačanja jer status favorita protiv Levantea nisu opravdali, a priliku za popravni u LaLigi će imati već u petak protiv Real Sosijedada.