Subota, 19.08.2017.

15:23

Junajted za tri minuta dokusurio Svonsi

Fudbaleri Mančester Junajteda ubedljivo su savladali u gostima ekipu Svonsija u drugom kolu Premijer lige - 4:0 (1:0).

Getty Images

Golove za 'Đavole' postigli su Erik Baji u 45, Romelu Lukaku u 81, Pol Pogba u 82. i Marsijal u 84. minutu.

Izabranici Žozea Murinja od samog starta su uspostavii jak tempo, ali su do vođstva stigli tek u finišu prvog poluvremena.

Štoper Junajteda Erik Baji se našao na pravom mestu u pravo vreme i od odbitka zatresao mrežu za 1:0.

U drugom delu meča, Svonsi je odolevao napadima Mančestera sve do 80. minuta kada je usledio "blickrig" gostiju.

'Đavoli' su za tri minuta i 41 sekundu postigli tri gola i deklasirali Klementeovu ekipu.

Sjajni Belgijanac Romelu Lukaku duplirao je vođstvo na asistenciju Mhitarjana, da bi se samo dva minuta kasnije Pol Pogba upisao u listu strelaca za 3:0.

Pravi debakl na "Libertiju" i konačan rezultat postavio je Marsijal uz sjajnu asistenciju Mhitarjana u 84. minutu meča.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je ceo meč za pobedničku ekipu.

Mančester Junajted je zabeležio i drugu pobedu i nalazi se prvi na tabeli, dok je Svonsi upisao prvi poraz.