Sreda, 09.08.2017.

17:05

Piksi i Gvangdžu nastavili sa sjajnim partijama

Gvangdžu R&F na čelu sa Draganom Stojkovićem "Piksijem" nastavio je sa odličnim partijama, pošto je sa 4:2 savladao Đangsu Suning u 21. kolu Superlige Kine.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Ovom pobedom Piksi i ekipa domogli su se treće pozicije, koja vodi u azijsku Ligu šampiona.

Utakmica nije dobro krenula za domaće igrače, pošto je Đangsu već u trećem minutu preko Rožera Martinesa uspeo da dođe do vođstva.

Izbranici Dragana Stojkovića u pravom trenutku su postigli izjednačujući gol, pošto je 45. minutu Lu Lin poravnao na 1:1.

U drugom poluvremenu usledila je "rapsodija" Gvangdžou koji u roku od 55. do 72. minuta postiže tri gola i tako rešava meč.

Drugim golom na meču u 89. minutu Rožer Martines postiže utešni gol i tako postavlja konačan rezultat.

Na tabeli, Piksijev tim se nalazi na trećem mestu sa istim brojem bodova kao i Tijanđin, koji ima utakmicu manje od Gvangdžoua.