Sreda, 26.07.2017.

09:18

Kolarov debitovao u trileru Rome i Totenhema

Aleksandar Kolarov debitovao je za Romu u pobedi nad Totenhemom 3:2, u prijateljskom meču u Nju Džerziju.

Meč je rešen u dramatičnoj završnici, četiri gola su postignuta u poslednjih 20 minuta, od kojih tri u poslednja tri, dva u nadoknadi vremena.

Roma je povela iz penala koji je u 13. minutu realizovao Peroti, da bi u 70. vođstvo duplirao Under.

Međutim, Totenhem uspeva da izjednači u finišu susreta, Vinks smanjuje zaostatak Spursa u 87. minutu, a na 2:2 poravnava Jansen u 91.

Ali, Roma ipak stiže do pobede, u 92. minutu Strotman pronalazi Tuminela koji postavlja konačan rezultat na Red Bul Areni.

Roma je meč počela u postavi: Alison – Kolarov, Žezus, Facio, Peres – Naingolan, De Rosi, Žerson – Peroti, Defrel, Džeko.

U nastavku su šansu dobili Kastan, Gonalon, Iturbe, Manolas, Moreno, Pelegrini, Skorupski, Strotman, Tuminelo i Under.

Prvi 11 u ekipi Totenhema činili su: Vorm – Aldervireld, Vertongen, Karter-Vikers, Voker-Piters – Tripije, Dembele, Dajer, Onoma – Ali, Kejn.

Mauricio Poćetino je u nastavku uveo Dejvisa, Eriksen, Georgijua, Lorisa, Nkudua, Okli-Buta, Vimera i Vinksa.