Nedelja, 23.07.2017.

10:41

Nejmar dao dva gola Juveu, Totenhem bolji od PSŽ

Prethodne noći na severnoameričkom kontintentu odigrane su dve prijateljske utakmice u okviru Internacionalnog kupa Šampiona.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty images

Barselona je sa 2:1 savladala Juventus, dok je u drugom meču Totenhem sa 4:2 bio bolji od Pari Sen Žermena.

Prema medijima u svetu, Nejmar nalazi se na izlaznim vratima katalonskog kluba, što se i nije moglo videti u meču sa šampionom Italije.

Brazilac je bio dvostruki strelac, a zanimljivo da je oba postigao u razmaku od 11 minuta – u 15. i 26. minutu.

Obojica trenera, Valverde i Alegri, dosta su menjali na utakmici pa je šansu dobilo čak 44 fudbalera. Juve je do kraja utakmice uspeo da postigne gol, pošto je u 63. minutu strelac bio Kjelini.

U drugom meču, sastali su Pari Sen Žermen i Totenhem, gde je viđen prelep gol Kristijana Eriksena.

Klub iz Londona slavio je ubedljivo sa 4:2, iako su Parižan stigli prvi do vođstva, pošto je u 7. minutu strelac bio je Edinson Kavani. Odgovor izabranika Maurija Poćetina usledio je nedugo nakon toga.

Pet minuta kasnije sa nekih 30 metara, Danac je poslao projketil, a golman Trap nije imao nikakve šanse.

Do poluvremena viđen je po gol u obe mreže, da bi u nastavku utakmice klub iz Londonda postigao još dva gola i tako došao do pobede od 4:2.