21:45

Lazović sprečio poraz Nikolića na ligaškom debiju

Fudbaleri mađarskog Videotona čija su udarna snaga Srbi, remizirali su na otvaranju sezone.

Videoton je igrao samo 1:1 sa Balmazujvas Sportom, na svom terenu.

Ekipa koju je ovog leta preuzeo Marko Nikolić, posle osvajanja duple krune sa Partizanom, izbegla je šokantan poraz golom još jednog partizanovca, bivšeg napadača crno-belih Danka Lazovića.

Lazović je u 51. minutu poravnao rezultat, nakon što je Nemanj Andrić doneo vođstvo gostima u 17. minutu. Za Videoton je igrao i najbolji strelac tima iz prošle sezone Marko Šćepović.

Nema sumnje da su Nikolićevi igrači u glavi bili u revanš meču sa estonskim Nome Kaljuom, koji su savladali 3:0 u prvom duelu u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Revanš je u četvrtak od 21:00 na Pančo Areni u Felšutu.