Utorak, 27.06.2017.

21:27

LŠ: Golčina Nenadovića za prednost Jermena

U utorak popodne počela je nova sezona Lige šampiona, a prvi meč doneo nam je spektakularan pogodak srpskog internacionalca Uroša Nenadovića.

YTSS

Dvadesettrogodišnji krilni napadač doneo je pobedu jermenskom prvaku Alaškertu protiv Santa Kolome iz Andore u prvom kolu kvalifikacija za elitno takmičenje – 1:0 (1:0).

Bivši igrač OFK Beograda, Novog Pazara, Vojvodine, Rada i Radnika iz Surdulice bio je strelac jedinog gola na susretu, majstorskim potezom u 39. minutu.

Artak Dašijan poslao je loptu po zemlji na peterac, sa desnog boka, a Uroš je petom skrenuo u bliži ugao gola gostiju.

U preostalim mečevima odigranim od 20 časova, maltežanski Hibernijans bio je bolji od Infoneta iz Estonije 2:0 (0:0), Vikingur se na Farskim ostrvima namučio sa kosovskom Trepčkom 2:1 (1:1), dok je iznenađenje večeri napravila Evropa sa Gibraltara.

Šampion Gibraltara je do istorijskog trijumfa stigao protiv TNS u Velsu, pogotokm Gomesa u 76. minutu za konačnih 2:1 (1:1).

Revanš susreti na programi su narednoj utorka i srede.