Utorak, 27.06.2017.

19:53

Partizan napokon pobedio na pripremama

Fudbaleri Partizana pobedili su austrijskog drugoligaša Kapfenberg rezultatom 2:0 u pripremnoj utakmici u Sloveniji.

Izvor: SM

Autor: SM

Foto/M.Todoroviæ

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi u nastavku meča crno-beli za dva minuta rešili pitanje pobednika.

Vodeći pogodak postigao je Petar Đuričković u 56. minutu, da bi dva minuta kasnije Vladimir Đilas duplirao prednost za 2:0.

To je bio konačan rezultat na ovom susretu i prvi golovi koji su uspeli da upišu izabranici Miroslava Đukića tokom pripremnih mečeva.

Crno-beli u okviru pripremnih mečeva na Zlatiboru nisu uspeli da pobede crnogorsku Zetu i Mladost iz Lučana.

Tokom boravka u Sloveniji Partizan će odmeriti snage sa Kopenhagenom 29.jula, CSKA 1.jula, a tri dana kasnije igra protiv Urala.