Petak, 23.06.2017.

15:56

Budućnost se pobedama "šteluje" za Partizan

Podgorička Budućnost je sa 2:0 pobedila Sutjesku u pripremnoj utakmici pred meč sa Partizanom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Budućnost se pobedama

Oba gola za Podgoričane je dao Radomir Đalović, oba glavom. Prvi u 22. minutu posle centaršuta Hočka, a potom četiri minuta kasnije na ubacivanje Vlaisavljevića.

Gol je za Sutjesku mogao da postigne napadač Dejan Zarubica koji nije iskoristio svoje šanse. Sutjeska narednih dana putuje u Pirot pre utakmice u Sofiji protiv Levskog.

Budućnost u subotu odlazi na Zlatibor gde pripreme obavlja i ekipa Partizana. Budućnost i Partizan prvi meč kvalifikacija za Ligu šampiona igraju 11. jula u Beogradu.

Njihov protivnik, ekipa Partizana nije na zadovoljavajući način prošla provere tokom priprema. Crno-beli su poraženi od Zete i Mladosti iz Lučana sa po 1:0.