Ponedeljak, 29.05.2017.

18:30

Kadeti Partizana prvaci Srbije

Kadeti Partizana savladali su ekipu Reala iz Niša sa 3:2, čime su postali šampioni Kadetske lige Srbije za sezonu 2016/2017.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

U utakmici u kojoj je Partizanu bio dovoljan i remi za titulu, poluvreme je nakon tvrde igre završeno bez golova, 0:0.

U drugom poluvremenu Partizan golovima Svetozara Markovića i Ilića dolazi do vođstva od 0:2, ali fanatično borbeni domaćin, iako zakovan za dno tabele i već putnik u niži rang takmičenja, uspeva da izjednači na 2:2 i da unese zebnju u kadetski tim crno-belih i među njihove pristalice.

Ipak, onda na scenu stupa Vještica koji postiže pobedonosni pogodak za Partizan, za kranjih 2:3 i za veliku radost mladih momaka Partizana.