Ponedeljak, 24.04.2017.

23:43

L1: Mbape i Falkao vode Monako ka tituli

Fudbaleri Monaka savladali su Lion u gostima u meču 34. kola francuske lige – 2:1.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

’Kneževi’ su od starta bili bolji protivnici na terenu i poslemnogobrojnih prilika Flakao u 36. minutu dovodi ekupu do vođstva.

Samo osam minuta kasnije fenomenalni Mbape povećava prednosti i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku meča, Depaj je izveo korner s leve strane, a u šesnaestercu je na drugoj stativi skočio Tusar i smanjio prednost – 2:1. To je bio i konačan rezultat i ovim trijumfom Monako se vratio na čelo tabele, i sada imaju isti broj bodova kao i PSŽ, ali i utakmicu manje.

U ostalim mečevima Tuluz i Nica su odigrali nerešeno, kao i Sent Etjen i Ren.