Ponedeljak, 20.02.2017.

22:34

Malaga i pored igrača manje bolja od Las Palmasa

Fudbaleri Malage pobedili su na svom terenu Las Palmas sa 2:1 u poslednjoj utakmici 23. kola španske Primere.

Izvor: SM

Autor: SM

Malaga i  pored igrača manje bolja od Las Palmasa

Gotovo sve vredno pomena viĐeno je u prvih 45 minuta, postignuta su tri gola, dok je jedino u drugom delu viđen crveni karton za Hosea Rodrigesa, ali je Malaga uspela da zadrži prednost i ostvari bitnu pobedu u borbi za plej-of.

Las Palmas je poveo u 19. minutu Maurisija Lemosa, ali je Malaga do isteka prvih 45 minuta uspela da preokrene.

Izjednačujući pogodak postigao je Pablo Fornals u 27. minutu, dok je preokret doneo Čarls golom u 35.

Malaga je 13. na tabeli Primere sa 26 bodova, dva manje od Las Palmasa koji je 12.