Nedelja, 22.01.2017.

16:48

Partizan silan protiv Kopra, het-trik Đurđevića

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali Koper 4:0 (4:0) u prvom test meču na zimskim pripremama u Sloveniji.

Meč je obeležio najbolji napadač crno-belih Uroš Đurđević koji je zabeležio het-trik.

Partizan je sva četiri gola postigao u prvih 45 minuta, vođstvo je doneo Đuričković već u petom minutu, a onda se raspucao Đurđević koji je pogađao u 12, 36. i 40.

Trener Partizana Marko Nikolić meč je počeo sa postavom: Kljajić – Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković – Jevtović, Kosović, Đuričković – Janković, Stevanović, Đurđević.

U drugih 45 minuta šansu su između ostalih dobili Milenković, Bošnjak, Everton, Leonardo, Tavamba, ali nije bilo novih pogodaka.

Partizan će u Portorožu odigrati još jedan test meč, sa Goricom 26. janura, nakon čega sledi povratak u Beograd.