Sreda, 18.01.2017.

22:41

L'pul, Njukasl i Sautempton uspešni na propravnom

Fudbaleri Liverpula, Sautemptona i Njukasla plasirali su se u četvrto kolo engleskog FA Kupa.

Liverpul je golom Lukaša Leive savladao Plimut u ponovljenom meču sa niželigašem. Divok Origi je promašio penal u 87. minutu.

Sautempton je takođe minimalcem prošao Norič, a junak pobede bio je Šejn Long pogotkom u 92. minutu meča na Sent Meriju.

Znatno ubedljiviji bio je Njukasl koji je sa 3:1 "preskočio" Birmingem, uz dva gola Meta Ričija, te jedan Joana Gufrana.

Liverpul u sledećoj rundi igra sa Vulverhemptonom, Sautempton očekuje okršaj sa Arsenalom, dok Njukasl ide na trećeligaša Oksford Junajted.

Mečevi su na programu 27-29. januara.