Utorak, 17.01.2017.

23:57

Inter u 1/4: Kandreva u 98, 'makazice' Murilja

Fudbaleri Intera uspeli su da posle produžetka savladaju ekipu Bolonje i tako se plasiraju u četvrtinalu Kupa Italije – 3:2 (2:1, 2:2).

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Posle 90. minuta regularnog dela utakmice rezultat je bio nerešen (2:2), a gol za pobedu postigao je Antonio Kandreva u 98. minutu meča.

Ekipa Stefan Piolija povela je u 35. minutu sjajnim pogotkom Džejsona Murilja, koji je makazicama zatresao mrežu golmana Anglea de Košte.

Samo pet minuta kasnije, Nerauziru su povećali vođstvo golom Rodriga Palasija, ali su gosti u nastavku uspeli da utakmicu učine uzbudljivijom.

Švajcarski fudbaler Blerim Džemaili smanjio je rezultat u 43. minut, da bi Godfred Donsa u 73. uspeo da izjednači posle sjajnog centaršuta sa leve strane, a u nastavku meča nije bilo golova pa se se igrali produžeci.

Milanski klub u narednu kolo dočekuje boljeg iz duela Lacio – Đenoa.