Nedelja, 08.01.2017.

18:31

Pobeda Betisa kod kuće, igrao i Brašanac

Fudbaleri Betisa savladali su na svom stadionu ekipu Leganesa u 17 kolu Primere – 2:0 (0:0).

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Domaći tim do pobede je došao tek u drugom poluvremenu. Vodeći pogodak postigao je Ruben Kastro u 51. minutu. On je do osmog pogotka u Primeri ove sezone, došao posle sjajnog pasa Danijela Sebaljosa.

Konačan rezultat postavio je italijanski fudbaler Kristijano Pićini, pet minuta pre kraja susreta.

Bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac ušao je u igru u 66, minutu zamnevši Brazilca Petroša.

Ovim trijumfom Betis se učvrstio na 14. mestu na tabeli, dok je Leganes na 12. pozicija sa 16 osvojenih bodova.

1. Real Madrid 16 12 4 0 45:14 40
2. Sevilja 17 11 3 3 36:21 36
3. Barselona 16 10 4 2 41:16 34
4. Atletiko Madrid 17 9 4 4 31:14 31
5. Viljareal 16 8 5 3 25:11 29
6. Real Sosijedad 17 9 2 6 28:25 29
7. Atletik Bilbao 17 8 3 6 22:19 27
8. Las Palmas 17 6 6 5 27:24 24