Petak, 02.12.2016.

22:23

BL: Preokret Bajerna u Majncu

Minhenski Bajern prekinuo je seriju od tri meča bez pobede slavivši u Majncu posle preokreta na otvaranju 13. kola Bundeslige – 3:1 (2:1).

Getty Images

Bavarci su zabeležili deveti trijumf i sada imaju isti broj bodova kao i vodeći Lajpcig (30), dok je domaćin ostao deveti sa 17 bodova.

Majnc je poveo već u četvrtom minutu preko Huana Kordobe, ali je već u osmom izjednačio Robert Levandovski na asistenciju Arjena Robena.

Holanđanin je potom u 21. minutu pretvorio dodavanje Tomasa Milera u preokret, da bi konačni rezultat postavio Poljak svojim drugim pogotkom, u prvom minutu nadoknade meča.