Nedelja, 23.10.2016.

15:15

Kalčo: Udineze sa tri gola savladao Peskaru

Fudbaleri Udinezea posle niza od tri poraza zabeležilli su pobedu protiv Peskare u devetom kolu Serije A – 3:1 (1:0).

Izvor: SM

Autor: SM

EPA/ALBERTO LANCIA

Domaći tim je na ’Dačija Areni’ vodio od devetog minuta kada je Tero Sirilj bio precizan sa penala. Isti igrač u 71. beleži svoj drugi pogodak na ovom meču, a samo tri minuta kasnije Alberto Akvilani smanjuje prednost.

Konačan rezultat postavio je kolumbijski napadač Duvan Zapata u 93. minutu takođe iz penala.

’Zebre’ se trenutno nalaze na 15. poziciji sa deset bodova, dok je Peskara na 17. sa tri boda manje.

U desetom kolu Udineze će gostovati u Palermu, a ekipa Peskare će ugostiti fudbalere Atalante.