Subota, 22.10.2016.

18:54

Pobeda Čukaričkog posle dugog posta, slavio i Rad

Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su pobedu protiv Metalca u 13. kolu Superlige Srbije – 2:1 (0:1).

Izvor: SM

Autor: SM

StarSport

Ekipa Gordana Petrića je posle dugog posta upisala bodove, a najzaslužnije je bio fudbaler Marko Tomić, koji je u 56. minutu doneo pobedu ekipi sa Banovog Brda. U 11. minutu fudbaleri iz Gornjeg Milanovca su poveli pogotkom Aleksandra Ivanovića, da bi Marko Docić izjednačio u 56, a pitanje pobednika rešio je spomenuti Tomić.

Čukarički se ovom pobedom sklonio sa dna tabela, pa se sada nalazi na 14. mestu sa deset bodova, a Metalac je pao na deveto sa pet bodova više od ekipe sa Banovog brda.

Javor je u Ivanjici odigrao nerešeno sa ekipom Mladosti 1:1.

Napredak iz Kruševca slavio je u Novom Pazaru minimalnim rezultatom, a gol za gostujuću ekipu postigao je Marko Gobeljić u desetom minutu meča.

Rad je na Banjici pobedio Borac iz Čačka – 2:0, a dvostruki strelac bio je Bogdan Mladenović u 76. i 79. minutu meča.

Zvezda je odigrala nerešen meč u Subotici, a u istom terminu završen je meč između Bačke i Radnika, u kom je gostujući tim slavio golovima Nikole Radovića u 41. i 90. minutu.