Subota, 22.10.2016.

15:10

Eibar ispustio 3:0, Espanjol izvukao bod

Fudbaleri Espanjola i Eibara odigrali su nerešeno 3:3 u Barseloni u prvom subotnjem meču devetog kola španske Primere.

Izvor: MN

Autor: MN

Getty Images

Domaći tim je do vrednog boda stigao u sudijskoj nadoknadi vremena.

Eibar je prokockao tri gola prednosti stečena u prvom poluvremenu, pogotke su postigli Enrih i Kike, a pomogao im je i Rejes autogolom.

Ipak domaći su uspeli da se vrate u igru golovima Peresa i Pjatija sredinom drugog poluvremena, da bi potom ostali sa igračem manje u 84. minutu, jer je drugi žuti karton zaradio Kaisedo. Ipak, Espanjol je uspeo da se dokopa boda u samom finišu susreta preko Baptistaa.

Espanjol je vezao treći remi, ali i dalje se nalazi nadomak opasne zone sa samo osam osvojenih bodova, dok je Eibar na osmom mestu sa 12 bodova.