Petak, 21.10.2016.

22:58

Gutijeres sa 30 metara za pobedu Betisa u 91'

Ekipa Betisa savladala je Osasunu u gostima na otvaranju devetog kola Primere – 2:1 (1:0).

EPA/JESUS DIGES

Betisu je ovo bila treća pobeda u sezoni i sada ima 11 bodova na devetom mestu, dok je Osasuna ostala pretposlednja na tabeli sa šest bodova.

Andalužani su poveli u 19. minutu golom legendarnog Hoakina, a izjednačio je Roberto Tores posle tri minuta igre u nastavku.

Delovalo je da će se utakmica završiti nerešeno, ali je Emanuel Rivijere u 86. minutu dobio direktan crveni karton zbog grubog starta, da bi Felipe Gutijeres u 91. minutu doneo gostima pobedu golom iz slobodnog udarca sa više od 30 metara.

Darko Brašanac našao se na terenu od 64. minuta u timu gostiju.