Nedelja, 29.05.2016.

20:45

Nolito matirao BIH, Slovaci šokirali Nemce

Reprezentativci Španije savladali su Bosnu i Hercegovinu u prijateljskom meču 3:1.

Izvor: NL

Autor: NL

Slovaci su sa druge strane šokirali Nemce i posle gola Marija Gomeza iz penala za vođstvo ’Pancera’ uspeli da preokrenu.

Prvo je Marek Hamšik izjednačio u 41. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Mihael Duris uspeo da preokrene rezultat. Konačnih 3:1 postavio je Juraj Kučka u 52. minutu.

Španija je na duel sa BIH izašla u kombinovamp, sastavi bez fudbalera Reala, Barse i Sevilje koji su igrali finala evropskih takmičenja.

U ovakvom sastavu istakao se Nolito koji je na startu meča sa dva gola doneo veliku prednost ’Furiji’. Rezultat je smanjio Spahič koji je crvenim kartonom u 45. minutu odmogao svom timu.

Do kraja meča Pedro je u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena pogodio za konačnih 3:1.