Subota, 23.04.2016.

22:38

Dva gola Jovetića za preokret Intera

Fudbaleri Intera pobedili su Udineze sa 3:1 (0:1) na Đuzepe Meaci u prvom meču 35. kola Serije A.

Izvor: MN

Autor: MN

Getty Images

Nerazuri su se učvrstili na četvrtoj poziciji sa 64 boda, dok je Udineze na 14. mestu, daleko od opasne zone sa 38 bodova.

Gosti su poveli već u osmom minutu volejom Terea sa ivice kaznenog prostora. Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:1, jer je Jovetić zatresao mrežu rivala u 36. minutu iz peterca na asistenciju Ikardija.

Crnogorski reprezentativac postavio je i konačan rezultat 15 minuta pre kraja meča. Jovetiću je iz mrtvog ugla centrirao Biabjani, a on grudima sproveo loptu u gol. U sudijskoj nadoknadi vremena Inter dolazi i do trećeg gola, a strelac je Eder.

Srpski fudbaler Adem Ljajić nije ulazio u igru za milanski tim, dok na drugoj stranu Zdravko Kuzmanović odigrao je ceo meč.