Subota, 13.02.2016.

12:45

Poraz Zvezde od Urala na Kipru

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Urala rezultatom 2:1, u prvoj subotnjoj utakmici na pripremama na Kipru.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

’Crveno-beli’ polako završavaju pripreme, a protiv Urala trener Miodrag Božović izveo je najjači sastav za koji se očekuje da bude osnova tima u Superligi.

Zvezda je posle izjednačenog prvog poluvremena prva zatresla mrežu, ali je gol Srnića u 49. minutu poništen zbog ofsajda.

Samo četiri minuta kasnije ruski klub je stigao do prednosti – Dančev je izašao ispred Kahrimana koji je izleteo, ali nije uspeo da zaustavi udarac rivala. Ipak, radost Urala nije dugo trajala jer je već u 58. minutu Vieira doneo egal.

Donald je presekao loptu na sredini terena, dodao do Portugalca koji je obišao čuvara mreže i izjednačio.

Sledećih nekoliko minuta pripalo je srpskoj ekipi koja je mogla do preokreta da su Srnić i Le Talek bili precizniji, a kazna je stigla u samom finišu. Asemedo je precizno izveo slobodan udarac i postavio konačan rezultat.

Crvena zvezda: Kahriman, Petković, Luković, Edson, Ibanjez, Le Talek, Donald, Grujić, Katai, Srnić i Vieira.