Sreda, 10.02.2016.

15:42

Bajer bez Čičarita u Darmštatu

Napadač Bajer Leverkuzena Havijer Ernandes propustiće predstojeću utakmicu protiv Darmštata u Bundesligi zbog povrede glutealnog mišića.

Popularni Čičarito je na utakmici Kupa Nemačke protiv Verdera doživeo blažu povredu glutealnog mišića.

On je doveo svoj tim do prednosti protiv u 22. minutu s jedanaesterca, ali njegov Bajer je ipak poražen 3:1, a on je igru zbog povrede morao da napusti u 57. minutu.

Ovaj 27-godišnji Meksikanac je najbolji strelac Bajera sa 22 gola na 26 utakmica u svim takmičenjma.

Petoplasirani Bajer će subotu gostovati Darmštatu u utakmici 21. kola nemačke Bundeslige.