Subota, 06.02.2016.

17:39

Zvezda i Volgar prekinuti zbog reflektora

Prijateljski duel Crvene zvezde i Volgara na Kipru prekinut je u 40. minutu zbog problema sa reflektorima.

U tom periodu igre nije bilo golova, meč je bio pretežno miran, mada su oba tima igrala otvoreno u uvodnim minutima.

U prvih desetak minuta Rusi su pravili problema Renduliću, nakon toga su Gavrić i Babunski preuzeli kontrolu u sredini terena, a prvi je golu rivala zapretio Plavšić.

U samoj završnici poluvremena Ristić je dva puta zaposlio golmana ruskog tima, prvo je glavom šutirao pored gola, a onda ga je namučio udarcem iz slobodnjaka.

Zvezda je u subotu već odigrala jedan meč, preokretom koji je režirao Marko Grujić savladala je litvanski Atlantas 2:1.

Volgar je prethodno remizirao sa Zvezdinim najvećim rivalom Partizanom 2:2.

Crvena zvezda: Supić, M. Stojanović, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Ristić, Babunski, S. Stojanović, Plavšić, Gavrić, Sikimić.