Subota, 06.02.2016.

12:40

Remi Partizana sa Volgarom na Kipru

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 2:2 sa ruskim drugoligašem Volgarom u petoj prijateljskoj utakmici na pripremama na Kupru.

Izvor: JT

Autor: JT

Golove za kombinovai tim crno-belih postigli su Marko Golubović i Veljko Birmančević u 16, odnosno 23. minutu.

Na drugoj strani, strelci za petoplasirani tim druge lige Rusije su bili Aleksej Kolomijčenko u 12. i Plijev u 35. minutu.

Trener šampiona Srbije Ivan Tomić odlučio se da u duelu sa Volgarom šansu da rezervistima i mlađim igračima. U timu je bio i Abubakar Umaru, koji će karijeru nastaviti u Kini.

Partizanu je to bio drugi uzastopni remi, a mladi tim odigrao je veoma dobar meč. U prvom poluvremenu vođeno je čak četiri gola, po dva na obe strane, a potom su do kraja meča mreže mirovale.

Naredna utakmica ’crno-bele’ čeka već od 17.30, a rival će im biti Šahtjor iz Soligorska.