Petak, 05.02.2016.

22:19

Malaga ubedljiva protiv Hetafea

Fudbaleri Malage prekinuli su niz od tri utakmice bez pobede u Primeri savladavši Hetafe sa 3:0.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Malaga je odigrala odlično na otvaranju 23. kola španskog prvenstva i potpuno zasluženo stigla do osme pobede.

Oni su ovim trijumfom zadržali desetu poziciju na tabeli sa 30 bodova, ali i pobegli današnjem protivniku koji je ostao mesto ispod sa četiri boda manje.

Već u 23. minutu bilo je 2:0 za Malagu – Huanpi je postigao gol i na trećoj uzastopnoj utakmici, da bi Kristijan Atsu pogodio na asistenciju Čarlsa.

Napadač je posle uspešnog dodavanja upisao i gol u finišu prvog poluvremena i tako obezbedio nova tri boda.

Srpski napadač Stefan Šćepović odigrao je ceo meč za Hetafe, ali nije uspeo da dođe do ozbiljnije šanse.