Sreda, 25.11.2015.

21:00

Tošić: Sve se završilo tako tužno

Krilni napadač CSKA Moskve Zoran Tošić rekao je da nije imao sreće na utakmici protiv Volfsburga, u kojoj je njegov tim poražen i eliminisan iz Lige šampiona.

Getty Images

"Prava je šteta, izgubili smo odlučujuću utakmicu. Imali smo nekoliko dobrih prilika, drugo poluvreme smo generalno odigrali dobro, ali nismo uspeli da postignemo pogodak", rekao je Tošić posle utakmice.

CSKA je u Moskvi izgubio sa 2:0 i kolo pre kraja Grupe C izgubio šansu da se plasira u narednu fazu Ligu šampiona.

Reprezentativac Srbije je imao nekoliko dobrih prilika, a nekoliko minuta pre vodećeg pogotka Volfsburga, pogodio je stativu.

"Nisam imao sreće. Pogodio sam stativu, protivnik je ubrzo dao gol i sve se završilo tako tužno", kazao je Tošić.

CSKA će u poslednjem kolu pokušati da zauzme treće mesto u grupi, koje vodi u drugu fazu Lige Evropa.