Petak, 04.09.2015.

20:45

Remi Čuke i Radnika u Bijeljini

Ekipe Čukaričkog i Radnika remizirale su u Bijeljini nerešeno 1:1, u prijateljskoj utakmici pred nastavak sezone.

cukaricki.rs

Poveli su Beograđani golom Tijaga u 76. minutu, a konačan rezultat postavio je Seratlić lepim golom iz slobodnog udarca u 90. minutu.

Srpski superligaš i bosansko-hercegovački premijerligaš iskoristili su pauzu zbog obaveza reprezentativnih selekcija i u prijateljskom odmeravanju snaga zadovoljili publiku na Gradskom stadionu u Bijeljini.

Trener gostiju Vladan Milojević suprotstavio je kombinovani sastav Radniku, čiji je predsednik bivši igrač Partizana i državni reprezentativac Mladen Krstajić, a u ekipi je debitovao internacionalac iz Gane Li Adi, koji je nedavno stigao u klub sa Banovog brda.

Utakmicu je sudio Rajko Đorđić iz Bijeljine.

Čukarički na tabeli Superlige Srbije trenutno zauzima sedmo mesto sa 11 bodova, a u 9. kolu dočekuje 12. septembra ekipu Radnika iz Surdulice.