Subota, 29.08.2015.

22:55

Prvenac Mihajlovića u Milanu

Fudbaleri Milana pobedili su Empoli na svom terenu sa 2:1, u utakmici 2. kola italijanske Serije A.

Beta/AP

To je ujedno bila i prva pobeda Siniše Mihajlovića na klupi italijanskog velikana, posle poraza od Fiorentine u prvom kolu.

Milan je pred ovaj meč bio pod velikim pritiskom i na kraju je uspeo da iščupa pobedu zahvalujući golu Luisa Adrijana u 69. minutu. Prethodno je Karlos Baka doneo domaćinu prednost u 16. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije izjednačio Rikardo Saponara na drugoj strani.

Mihajlović je odlučio da najnovija pojačanja Balotelija i Kucku ostavi na klupi, a Baloteli je na istom mestu ostao do kraja utakmice. U subotu je odigran još jedan meč druge runde. Sasuolo je u Bolonji ostvario i drugu pobedu u sezoni, a gol vredan tri boda postigao je Floro Flores u 86. minutu.