Subota, 29.08.2015.

22:24

Rems i Ren blistaju, het-trik Fekira

Fudbaleri Remsa savladali su Lorijen sa 4:1 u četvrtom kolu francuske Lige jedan i tako su privremeno preuzeli čelo tabele, pošto PSŽ u nedelju igra sa Monakom.

Izvor: SO

Autor: SO

Rems, koji je pedesetih godina prošlog veka dva puta bio vicešampion Evrope, ostvario je tri pobede u dosadašnjem toku šampionata, a golove u ubedljivom trijumfu nad Lorijenom postigli su Šarbonije, De Previl, Kjei i Turan.

Isti broj bodova, uz slabiju gol-razliku, ima Ren, koji je dobio Tuluz kod kuće sa 3:1. Gosti su poveli preko Brejtvajta, Jago je dao autogol za izjednačenje, a u nastavku su Armand i Sio doneli pobedu Renu. Za Tuluz je prvo poluvreme odigrao Pavle Ninkov, a Aleksandar Pešić ušao je u igru u 72. minutu.

I dalje je neporažen Anžer, koji je odigrao 1:1 sa Nicom kod kuće – poveli su domaći golom Manganija, ali je bod gostima sa primorja doneo Žerman.

Lil je golom Bufala savladao Ažaksijo, a u prvom meču dana Lion je deklasirao Kaen u gostima sa 4:0, uz het-trik Nabila Fekira, 22-godišnjaka koji je ponikao u Lionu. Milan Biševac presedeo je meč na klupi gostiju.

Golova jedino nije bilo na meču između Troja i Monpeljea, a za domaći tim celu utakmicu odigrao je Denis Petrić.